Asma Germe Membran Sistemleri

katlamali-rayli-tenteKatlamalı raylı tentelerin üretim şekli özel kalıp kullanılmak suretiyle gerçekleşir. Bulunduğu mekanda sabittir ve raylı sistemin üzerindeki makaralar sayesinde açılıp kapanabilir. Çeşitli modellerde üretimi yapılabilmektedir. Ahşap ve metal kombinasyonları kullanılabildiği gibi, ferforje de kullanılabilir. Ek görsel iyileştirmeler maliyeti kadar sistemin bedelini arttıracaktır.

Cafe ve yemek mekanlarında çok sık tercih edilirler. Mekanların açık alanlarının kapatılmasında kullanılırlar. Katlayarak gün ışığından faydalanabilir, kapatarak yağmur vb. yağışlardan korunabilirsiniz. Motorları sayesinde uzaktan hızlıca kapatma komutu verilebilir. Ayrıca bu sistem ışıklandırma altyapısına uygundur.

Katlamalı raylı tentede, sabit olarak “yangın yürümez” özelliğine sahip kumaşlar kullanılır. Bu kumaşlarhava koşullarından etkilenmezler. Profillere yapılan kaynaklar ile oluşturulan iskelete monte edilirler..


liposuction cost turkey - lipomatik - peyzaj firmaları istanbul - bahçe peyzaj fiyatları - dikey bahçe - prefabrik ev - prefabricated house turkey -